Meteor – najlepsze kasety kominkowe

Ole Poulsen założył firmę Meteor 1981 roku. Od początku swego istnienia po dzień dzisiejszy jej działalność opierała się na tradycji rodzinn ej. Obecnie Meteor zatrudnia 20 pracowników przy produkcji kaset kominkowych. Statystyki wskazują, iż w 2009 roku mniej więcej co trzeci wkład kominkowy sprzedany w Danii był wyprodukowanych przez firmę Meteor. W swym kraju znana jest z działań koncentrujących się na rozwiązaniach ekologicznych. Każda z produkowanych kaset jest poddawana testom zyskując certyfikaty CE i DIN. Meteor tworzy produkty charakteryzujące się klasycznym wzornictwem i wysoką jakością.

jupiterJupiter 470/550 pionowy

Jest to kaseta kominkowa do zabudowy wyłożona wewnątrz wermakulitem. Zaletą wkładu jest bardzo wygodne użytkowanie oraz czyste spalanie. Zarówno popielnik, jak i ruszt zbudowane są z żeliwa. Istnieje możliwość podłączenia powietrza do spalania z zewnątrz, opcja ta nosi nazwę „air-box”. Kaseta produkowana jest w kolorze szarym, czarnym lub też w bardzo oryginalnym odcieniu stali szczotkowanej. Kunsztowne wzornictwo, jak i opcja dostosowania wymiarów do indywidualnych oczekiwań decyduje o tym, że już od ponad 25 lat Meteor cieszy się opinią producenta ekskluzywnych kaset kominkowych tworzonych głównie na zamówienie wymagających klientów.

Add Comment RegisterDodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>