Ravelli

Ravelli jest włoską firmą z ,długą tradycją w produkowaniu ciekawych estetycznie i solidnych piecy. Nieustanne pos zukiwanie innowacji technicznych w zgodzie z j akością oraz wzornictwo inspirowane najlepszym włoskim rzemiosłem pozwoliło Ravelli zdobyć wiodącą pozycję na rynkach międzynarodowych. W wielu krajach, takich jak chociażby Austria, Belgia, Dania, Francja, Wielka Brytania, Litwa, USA, Grecja, czy Polska piece produkowane przez Ravelli cieszą się rosnącą popularnością i zaufaniem klientów. Reprezentacyjnym produktem Ravelli jest z pewnością Holly Canalizzata opalany ekologicznie – pelletem .

holly-canalizzataHolly Canalizzata – PIEC PELLETOWY

Ten wolnostojący piec na pellet posiada możliwość doprowadzenia ogrzanego powietrza również do innych pomieszczeń. Przebieg pracy pieca jest monitorowany elektronicznie, co zapewnia bezpieczeństwo, kontrolę dopływu powietrza oraz optymalny przebieg całego procesu spalania. Piece Ravelli na pellet posiadają automatyczną i elektroniczną funkcję sterowania, co ważne, również za pomocą pilota. Z powodzeniem możemy doprowadzić do innych pomieszczeń przewody ciepłego powietrza. Piec wymaga zasilania 230 V. Pracuje autonomicznie przez 9-41 godzin.

Add Comment RegisterDodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>